18. 06. 2013

Workshop Public relations v neziskových organizacích, 25. 6. 2013

V úterý 25. 6. 2013 se v Oblastní unii neslyšících Olomouc, Jungmannova 25, koná workshop „Public relations v neziskových organizacích. Nadstandard nebo nutnost? A jak na to?“.

 

Obsahem workshopu bude uvedení do problematiky PR a vztahu PR k marketingu. Účastníci se seznámí s tvorbou marketingové a PR strategie a plánu, dále s jednotlivými oblastmi interního i externího PR. V dalších částech bude věnován prostor Media Relations a také způsobům komunikace prostřednictvím online médií. Odpovíme si na otázky, jak mají vypadat kvalitní webové stránky a jak efektivně komunikovat prostřednictvím sociálních sítí. Zaměříme se také na plánování, realizaci a vyhodnocení speciálních eventů. Na jednotlivých případech si ukážeme dobré a špatné příklady z praxe.

 

V případě zájmu zašlete závaznou přihlášku, ve které uveďte své jméno, pracovní pozici a neziskovou organizaci, kterou zastupujete na adresu dana.hellova@upol.cz do 19. 6. 2013. Workshop je zdarma.

 

Tento workshop se koná v rámci projektu Sblíženi politikou - výchova k aktivnímu občanství a lokální demokracii CZ.1.07/3.1.00/37.0272. www.sblizenipolitikou.cz, www.smarv.cz.

Přiložené soubory:

Fake Handbags Replica Watches UK