16. 09. 2013

Konference Otevřená společnost. Občan, participace a volby 2013

Ve dnech 25. – 26. září se ve Vlastivědném muzeu v Olomouci uskuteční konference a seminář Otevřená společnost. Občan, participace a volby 2013. Na úvod je připravený kulatý stůl, který se bude týkat zejména stavu české politiky, hlavních problémů a událostí, které vedly k předčasným volbám. Druhý den se pak uskuteční tři panelové diskuse, které se budou věnovat problematice důvěry v politiku v české společnosti, respektive její krizi, dále otázkám přímé demokracie, která bývá mnohdy považována za lék na neduhy parlamentní demokracie. Poslední část  bude věnována vztahu médií a politiky.

Pozvání mj. přijali Bohuslav Sobotka (předseda ČSSD), David Ondráčka (ředitel Transparency International ČR), Petr Nováček (politický komentátor ČRo), Václav Keprt (ředitel Arcidiecézní charity Olomouc), Jana Smiggels Kavková (ředitelka Fóra 50 %) a další.

Konferenci organizuje obecně prospěšná společnost Civipolis ve spolupráci s Katedrou politologie a evropských studií Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a SMARV, o.p.s.

Více informací v přiložené pozvánce a na:  Rolex Replica Watches   

Přiložené soubory:

Fake Handbags Replica Watches UK